ZABAWIALNIA Sklep z zabawkami i Wypożyczalnia gier Warszawa

Dized - aplikacja objaśniająca zasady gier planszowych

Dized - nowa aplikacja tłumacząca zasady gier 

Nie ma chyba takiej osoby, która lubi przechodzić przez instrukcje gier planszowych, szczególnie gdy te mają niekończącą się ilość stron :) Wychodząc na przeciw fanom gier bez prądu firma Palymore Games stworzyła aplikację, która wytłumaczy żmudne zasady krok po kroku.  Dized pomoże Ci w zrozumieniu instrukcji gier planszowych niczym dodatkowa osoba znajdująca się przy stole, która znakomicie zna zasady.

Dized to mobilna aplikacja na tablety i smartphony objaśniająca zasady gier planszowych. Jej kampania crowdfundingowa ruszyła w sierpniu w serwisie IndieGoGo i zyskała ogromną rzeszę fanów. Aplikacja będzie posiadała interaktywne animowane instrukcje gier planszowych, które w prosty sposób przeprowadzą graczy przez pierwszą rozgrywkę.

image

Projekt rozwija się już od 2016 roku. W zeszłym roku wprowadzona wersja próbna zyskała uznanie, a niedługo na rynek ma trafić nowe wcielenie Dized.  

Wiadomo już, że pierwszymi tytułami mającymi znaleźć się w Dized, będą: Bang!, Carcassonne, 7 Cudów Świata, Blood Rage oraz najnowsza wersja gry Munchkin.  

Aplikacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników do ściągnięcia rok po zakończeniu kampanii i to za darmo (!!). 

Naszym zdaniem jest to bardzo fajny projekt, który zdecydowanie ułatwi rozpoczęcie gier nowicjuszom :) Często sami mamy problem z nowo nabytymi grami - z jednej strony cieszymy się, że mamy je w końcu w swojej kolekcji, ale z drugiej myślimy "o nieee, instrukcja taka długa... kto czyta?". Sądzę, że ten problem dotyczy wielu osób ;) Dlatego my z niecierpliwością czekamy na moment kiedy będzie w końcu dostępna :)     

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie