ZABAWIALNIA Sklep z zabawkami i Wypożyczalnia gier Warszawa

O nas

Zabawialnia jest to sklep internetowy z zabawkami oraz grami planszowymi, który został założony w 2016 r. z myślą o dzieciach, zarówno tych małych jak i dużych :) Ważna jest dla nas satysfakcja klienta, po dokonaniu zakupu. Staramy się sprostać wymaganiom oraz zapotrzebowaniu. Na naszej stronie możesz znaleźć szeroki wybór gier planszowych, które ku naszej uciesze wracają do łask. W asortymencie posiadamy również zabawki od znanych i cenionych producentów polskich oraz zagranicznych.   

Celem sklepu jest sprawianie radości naszym klientom i ich rodzinie oraz znajomym :) Mamy nadzieję, że każda odwiedzająca nas osoba znajdzie tu coś dla siebie i będzie do nas z chęcią wracać.  

Jesteśmy nastawieni na sprzedaż detaliczną, ale również chętnie podejmujemy współpracę z agencjami reklamowymi, agencjami organizującymi eventy dla dzieci, przedszkolami oraz szkołami! Przy większych zamówieniach bierzemy pod uwagę możliwość negocjowania cen.

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Sklep internetowy nieczynny, w razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel 780-177-500 bądź mailowo pod adresem zabawialnia@o2.pl 


Przepraszamy!
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie